କଳ୍ପନା ଭାଉଜଙ୍କ ପେଟରେ ଛୁଆ ରଖିଲି [Part-4] – ନାଳୁଆ ବିଆ – Odia Sex Story

0 views
0%
Odia Sex Story
Odia Sex Story

ମୋ ନାଆଁ କାଳିଆ ଆର ଥର କହିଥିଲି ଚାରୁ କେମିତି ଗେଁହି ଥିଲି । ଏବେ କହୁଚି ତା ଭାଉଜ କଳ୍ପନା କୁ ପୁଣି କେମିତି ଗେହିଲି । ମୁଁ ଚାରୁ କୁ ଦୁଇ ଦିନ ଗେଁହି ବା ପରେ ମୋ କାମ ଥିବାରୁ ଆସିଲି ହେରୀ କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନା ଭାଉଜ ମୋ ଉପରେ ମନ୍ ଦୁଃଖ କରିଥିଲେ । ଏ କଥା ମତେ ଚାରୁ କହିଲା ପୁଣି ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଭାଉଜ ଫୋନ୍ କଲେ କହିଲେ ତମେ ଯେମିତି ହେଲେ କାଲି ଆସ ତମ ଭାଇ ବାହାର କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆଉ ମୋର ତମ ଠୁ ଗିଁହା ଖାଇବା ପ୍ରବଳ ଇଛା ହେଉଛି । ସତରେ ତମେ ଯେମିତି ମତେ ସେଦିନ ଗେହିଁ ଥିଲ ମୁଁ କେବେ ଭୁଲି ପାରୁନି । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଭାଉଜ ମୁଁ କାଲି ଆସିବି ତାପରେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଚିବା ପରେ ସେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଲେ । ରାତି ହେଇ ଯାଇଥିବାରୁ ପିଲା ମାନେ ଖାଇ ପୀ ଶୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ ଭାଉଜ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବସି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲୁ ।

ତାପରେ ସେ କହିଲେ ପ୍ରକ୍ରୁତ ରେ କାଳିଆ ତମ ଭାଇ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି । ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ପାଇଁ? ଭାଉଜ କହିଲେ ତାଙ୍କର ଜଲଦି ବାହାରିପଡେ ଆଉ ସେ ଶୋଇପଡନ୍ତି. ଭାଉଜ ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି ଆଉ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥାନ୍ତି ଦୁହେଁ ଖାଇସାରି ବେଡ ରୁମ କୁ ଗଲୁ । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ବି କିସ୍ କଲେ ଆଉ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ ମୋତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କର । ତାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମସ୍ତ ହେଇଚି । ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମର ଏ ଗୋରା ମଚ ମଚ ଦୁଧ ଟିକେ ବି ଓହଳିନି । ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ତମେ ୟାକୁ ଦଳି ଦଳୀ ଓହଳେଇ ଦିଅନା । ତାପରେ ମୁ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଇ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡି ବାରେ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ କହୁଥାନ୍ତି ସତରେ କାଳିଆ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ପ୍ଲିଜ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଖାଅନା । ସେଠୁ ମୁଁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଧିରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଚଡି ଭିତରେ ହାତମାରିଲି ପୁରା ଓଦାଲାଗିଲା କହିଲି ଭାଉଜ କଣ ମୁତିଲ କି?

ଭାଉଜ କହିଲେ ନାଇ କାଳିଆ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଗଲାଣି । ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ଲୁଂଗି ଖୋଲିଦେଲେ | ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଏମିତି ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ମୁ କେବେ ଦେଖିନି । ତାପରେ ଭାଉଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାଡ ହେଇ ଜାଇଥାଏ । ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହରିବାକୁ ଲଗିଲେ ଭାଉଜ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ । ତାପରେ ପିଙ୍କି ଭାଉଜଙ୍କ ଚଡି ବାହାର କରିଦେଲି ଓହ୍ କି ବିଆ ହେଇଚି? ବିଆ ଚାରିପଟେ ଖାଲି ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆବାଳକୁ ଆଡେଇ ଜିଭପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପିଧରି କହିଲେ ଆହୁରି ଜୋର ରେ ଚାଟ । ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେ ଖାଲି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠାପକା କରୁଥାନ୍ତି ।

    କିଛି ସସୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏଣୈ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲି ସତରେ ଭାଉଜ ତମ ବିଆ ବାଳ ମସ୍ତ ହେଇଚି । ସେ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡ ବି ମସ୍ତ ହେଇଚି । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଭାଇ କେତେ ସମୟ କରନ୍ତି ତମ କୁ? ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଜି ପର୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହର କରିପାରି ନାହାନ୍ତି ସେ ଖାଲି ତାଙ୍କର ବାହର କରିଦିଅନ୍ତି । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ଆର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁଥାଏ ଭାଉଜ ଖାଲି ଉହ୍ ଆହ୍ ହେଉଥାନ୍ତି । ତାପରେ ଭାଉଜ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ କାଳିଆ ପ୍ଲିଜ ମୋତେ ଗିହଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ।

    ସେଠୁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ତମକୁ କେମିତି ଗିହାଁ ଭଲ ଲାଗେ । ସେ କହିଲେ ପଛୁଆ। ସେଠୁ ଭାଉଜ ଖଟ କୁ ଧରି ନୈଇଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଲଗେଇଲେ ଏଥର ପୁରେଇ ଗିହଁ । ମୁ ସେଠୁ ପୁରେଇ ଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ଏକାଥରକେ ଭିତର କୁ ପଶିଗଲା । ମୁଁ ଆଗ ପଛ କରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ମୋ ହାତନେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ଉପରେ ରଖି ଦୁଧକୁ ଦଳ ଆଉ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡି ଯୋର ରେ ଗିହଁ । ସେଠୁ ମୁଁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥାନ୍ତି | ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଗପଛ ହେଉଥିବାରୁ ଖାଲି ପଚ ପଚ ଶୁଭୁଥାଏ । ଭାଉଜ ପୁରା ଉତେଜିତ ହେଇ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କରି ଗିହାଉଥାନ୍ତି । ଏମିତି କିଛିସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହି ଜଙ୍ଘ ଓଦାହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଭାଉଜ କହିଲେ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆଜି ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ଏତେ ପାଣି ମୋ ବିଆରୁ କେବେ ବାହାରି ନଥିଲା । ସତରେ କାଳିଆ ତମେ ଆଜି ମତେ ଶାନ୍ତି କରିଦେଲ ।

    ସେଠୁ ମୋବାଣ୍ଡ ରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ମୋର ବି ଗିଜ ଏଥର ବାହାରିବ କଣ କରିବି? ସେ କହିଲେ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦିଅ । ମୁଁ ସେଠୁ ସବୁତକ ଗିଜ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଭର୍ତି କରିଦେଲି ଭାଉଜ ପୁରାଶାନ୍ତି ହେଇଗଲେ । କଳ୍ପନା ଭାଉଜ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲେ ସତରେ କାଳିଆ ଆଜି ତମେ ମତେ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଦେଲ ଏମିତି ଗିହାଁ ମୁ କେବେ ଖାଇ ନଥିଲି । ଯା କୁହ ଭାଉଜ ତମ ଭଳିଆ ମାଇକିନା କୁ ଗେହିଁ ମୁଁ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି । ତମ ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ବାଣ୍ଡ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବନି ତମେ ଗୋଟେ ମାର ପିଲା ହେଲେବି ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ଯେମିତି ଲାଗୁଚି ତମେ ବାହାହେଇନ । ସେ କହିଲେ ତମ ବାଣ୍ଡବି କମ ନୁହଁ ।

    ଏମିତି ହେଉ ହେଉ ରାତି ପ୍ରାୟ ୪ଟା ହେଇଗଲା ସେଠୁ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲୁ । ସକାଳୁ ଭାଉଜ ଉଠି ଗାଧୋଇ ସାରି ମୋପାଇଁ ଜଳଖିଆ ବନେଇଲେ ପୁଅ ସ୍କୁଲ କୁ ଚାଲି ଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଉଠି ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କରୁଛନ୍ତି ମୁଁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଯାବୁଡି ଧରିଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଉନ ତଳପଟୁ ଟେକି ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେଠୁ ଭାଉଜ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇପଡିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବି ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ କହିଲେ ଏଥର ଠିଆରେ ଗିହଁ ମୋତେ । ମୁଁ ସେଠୁ ତାଙ୍କୁ ଠିଆରେ ଗେହିଁଲି ତାଙ୍କ ବିଆସେଠୁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ତମବିଆ ରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ଭାଉଜ କହିଲେ ତମଗିଜ ବାହାରିଲେ ମତେ ଦେବ ଖାଇବି । ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ଆସିଲା ମୁ ବିଆ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଦେଲି ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଗିଜ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ କୁ ଯାଇ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗାଧେଇଲୁ ।

    Date: September 9, 2023

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *